ABOUT US

1978 yılında İzmir Karabağlar’da mobilya malzemeleri toptan ticareti ile sektöre adım atan firmamız 1985 yılında Masa - Sandalye üretimine geçmiştir.

Daha sonraları ürün yelpazesini genişleterek, salon ve oturma odası koltukları üretimiyle yoluna devam etmiştir.Hızla gelişen sektörümüzde; uzmanlaşmanın gereğine inanılarak 2000 yılında koltuk üretimine son vermiştir.

Bugün; teknolojiye uygun makine ve ekipmanlarımızla, mesleğinde uzman çalışanlarımızla 3000m2 kapalı alanda ELMA markası adı altında Masa - Sandalye alanında üretimimize devam ediyoruz.

Ayrıca otel, restaurant, kafeterya ve benzeri mekanların masa - sandalye ihtiyaçları söz verilen zamanda, kaliteden ödün vermeden garantili olarak karşılanmaktadır.

Vizyon
Ülkemizde ve globalleşen dünya pazarında sektörün tercih edilen ve aranılan markalarından biri olmak.

Misyon
Paylaşımcılığı ön plana çıkaran yenilikçi ve sürekli gelişen anlayış ile kalite ve verimliliğimizi yükselterek çalışanlarımızın ve müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak, kaynaklarımızı rasyonel şekilde kullanarak ülke ekonomisine destek olmak, işimize saygı duyarak her zaman daha iyiye daha güzele ulaşmak. Dürüstlük , güvenilirlik, şeffaflık ve kalite başlıca değerlerimizdir.